by

Bardzo potrzebne gadżety do telefonu

Żeby ochraniać sprzęt telefoniczny przed niszczeniem, nieodzowne jest zakupienie etui. Jest dużo gatunków i wariantów etui, wszystko jest zależne od gustu użytkownika smartfona. Jednym z najbardziej popularnych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, jaka docelowo poświęcona jest do ochrony boków i tyłu sprzętu, ale dzięki powiększonym obrębom, subtelnie opasuje ekran, ochraniając go przed rozpadem. Pokrowiec nie ogranicza dojścia do guzików, także złączy systemowych.

etui na Samsung Galaxy

Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com
Pozytywem takich etui do nokii prócz znakomitej osłony jest również szansa doboru kolorystycznego, dzięki czemu aparat (małe kamery) telefoniczny jest w stanie odmienić swój uprzedni wygląd. Jest to także etui, jakie doskonale sprawdza się dla najmłodszych.

Odmienną alternatywą jest etui do nokii z klapką. Doskonała możliwość dla ludzi wyszukujących czegoś w bardziej luksusowym stylu.Kabura, dzięki zamykaniu na klapkę, też chroni ekran przed uszkodzeniem. Dodatkowo w środkowej części klapki, ulokowana jest szczególna kieszonka, w której można przechowywać dokumenty, karty kredytowe.

Kabura jako etui do nokii prócz wytwornego wyglądu, jest również w całości efektywna i nie blokuje dojścia do klawiszy, oraz złączy systemowych, posiada ona zapięcie na podwojony magnes, a mocowanie w którym się

artystyczne etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Rysik do telefonu, to ogromnie pożyteczny dodatek do komórki, jaki doskonale sprawdza się w trakcie użytku, nie pozostawiając przy tym żadnych odbić na wyświetlaczu. Jest lekki i dogodny, a wyjątkowo czuła końcówka z miękkiego materiału kauczukowego, nie zostawia odbić na wyświetlaczu.
Niezwykle pomocnym dodatkiem okaże się rysik do telefonu wspólny z długopisem, dzięki czemu można posiadać przy sobie stale dwa przyrządy w jednym.