by

Co można uzyskać dzięki ujęciom z lotu ptaka? Jakie to są zalety? O czym dobrze wiedzieć?

Kiedyś ujęcia z lotu ptaka pozostawały tylko dla filmowców i to tych z pokaźnym budżetem. Musieliśmy wynająć helikopter, dać tam kamery oraz operatora, który stworzy dobre ujęcia, jakimi będzie można się pochwalić.

Ile to kosztowało wiedzą tylko osoby, jakie brały udział w tego typu projektach.

Prezentowany niezły serwis ma informacje, które omawiają ten temat, więc jeżeli chcesz zgłębić temat – zapraszamy do nas!

Jedno jest jednak pewne, zwykłego śmiertelnika nie było stać na takie rozwiązania, obecnie jest jednak zupełnie odmiennie, a to dzięki tak zwanym

tzw. bezzałogowym statkom powietrznym, inaczej nazywanymi dronami.
drony sklep

Autor: homard.net
Źródło: http://www.flickr.com
Drony w ostatnim czasie zrobiły niemałą furorę, a to dlatego, że stały się powszechne, więc także ich ceny mocno spadły. Oczywiście mamy różnorodne modele, lecz jak drony sklep z tymi urządzeniami ma naprawdę dużo do zaoferowania, droższych i tańszych modeli, więc każda osoba, z większym czy mniejszym budżetem może sobie pozwolić na ich kupno.
design

Autor: Falcon® Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Drony używane są w wielu dziedzinach, najczęściej do prywatnych celów, do uwieczniania różnych wydarzeń w życiu. Są więc na urodzinach, zabierane są na wycieczki, wszędzie tam, gdzie odpowiednie ujęcia uatrakcyjnią dane wydarzenie. Są jednakowoż równie często używane przez firmy, które planują zareklamować swoje usługi, pokazać swoją firmę jak najlepiej. Idealne ujęcia z drona są nie do podrobienia, innym sposobem nie uzyskamy tak genialnego efektu.

A to przecież niezwykle ważne dla każdej firmy, która planuje zaprezentować swoje usługi z jak najlepszej strony, oryginalnie, efektownie, jako coś ciekawszego niż konkurencyjna oferta. Nie zadziwia więc, że coraz więcej firm to wybiera.