by

Czemu niektóre gry stają się hitami sprzedażowymi, w które grają niezliczone ilości graczy z całego świata.

Współcześnie, w epoce komputerów i smartfonów, raczej ciężko się nudzić. Oczywiście tradycyjne planszówki cały czas cieszą się popularnością, mimo że wiele osób już dawno wieściło ich koniec.

przebranie

Autor: H. Michael Karshis
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak w dalszym ciągu dużo jest osób, jakie od czasu do czasu chcą się oderwać od monitora i w gronie znajomych lub rodziny miło spędzić czas. Niektóre z planszówek są faktycznie bardzo popularne, na przykład jedną z tego typu kultowych produkcji jest arkham horror. Lecz niestety bardzo daleko im jednak będzie do tego, co się dzieje na rynku komputerowych gier. Tu nawet mniejsze produkcje, typu airport simulator, mają dużo większe grono chętnych, niż najpopularniejsze planszówki, a co dopiero jeżeli się je porówna do naprawdę kasowych hitów.
arkham horror

Autor: enn-here
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli chodzi o kwestię popularności, to nic chyba nie pobije serii angry birds pig. Jak pokazują statystyki, jest to aktualnie najbardziej popularna gra na całym świecie, i póki co nie widać żadnej innej, która zagrozić by mogła tej pozycji. Każdego dnia gra w nią wiele milionów ludzi na całym świecie, a ilość ściągnięć już dawno przekroczyła miliard.

Zainteresował Cię wpis artykuł?! To przejdź do serwisu, aby zaznajomić się z dodatkowymi info na ten temat, jakie dla Ciebie opublikowaliśmy.

Jest ona obecna nie tylko na smartfony, ale też na inne platformy, łącznie z konsolami oraz komputerami, a jej ogromną zaletą jest możliwość zagrania nawet jak będzie się miało kilka wolnych chwil.

Na tak krótki czas nawet nie warto siadać do kolejnej hitowej gry, to znaczy assassins creed – gra assassins creed. Seria ta posiada kilkanaście rozmaitych produkcji, wydawanych w przeciągu minionych dziewięciu lat, a wszystkie one mają ciekawą, naprawdę bardzo wciągającą akcję.