by

Elvenar, jako gra osadzona w rzeczywistościach science fiction MMO

Gry komputerowe posiadają dużo sympatyków. Mnóstwo ludzi preferuje gry anime, w których są dziesiątki niesamowitych postaci. Można nauczyć się ich wyjątkowych ruchów. Po imponującym zwycięstwie podziwiamy atrybuty wizualne anime komponując osobistego, animowanego towarzysza.

Jest możliwość przekształcić kontury twarzy, makijaż i ubiory, by zaistniała autentyczna, jedyna w swoim rodzaju postać.

Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Elvenar, to osadzona w realiach science fiction gra MMO, w jakiej stając po stronie ludzi, albo elfów, możemy zbudować dobrze prosperujące miasto, oddając się badaniom egzotycznych obszarów, także handlowi z różnymi obywatelami obszarów. Fabuła gry transportuje nas do tętniącej życiem zadziwiającej krainy, w której konkurują ze sobą dwie główne rasy.
gry anime

Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Przystępując do zabawy grę, stajemy po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na wykorzystywane technologie, odrębny wygląd budowli i jednostek, ale także raczej różną filozofię rozgrywki. Podstawą Elvenar jest zapewnienie naszej niewielkiej na początku wiosce dostatku i rozwinięcie jej do wielkości ogromnej metropolii. W owym celu powinniśmy zadbać o produkcję surowców i pożywienia, rozszerzanie wielu technologii, również tworzenie mocnej armii, która pozwoli na zajmowanie nowych terytoriów i zagwarantuje nam dominację w walce- super gry anime.

Podczas eksploracji nowych obszarów znajdziemy antyczne relikty, jakie niosą ze sobą masę korzystnych premii wspomagających produkcję, czy rozrost wojsk. Efektowne animacje 3D w powiązaniu z wysokiej jakości grafiką wynoszą grę ponad przeciętne wzorce produkcji przeglądarkowych.