by

Etui na telefon – wspaniały sposób na zabezpieczenie Twojej komórki przed różnymi uszkodzeniami

Nie tak dawno temu obchodziły czterdziestą trzecią rocznicę urodzin i choć to dość „młody” wynalazek, zdążył już zmienić nie tylko rynek, ale również całą naszą codzienność.

laptop i notatki

Autor: Jinho Jung
Źródło: http://www.flickr.com
LG K4 etui na telefon

Autor: Medialab Katowice
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś były tak wielkie, iż trzeba je było nosić w dużych torbach, współcześnie bez kłopotu mieszczą się w kieszeni. Towarzyszą nam niemal na każdym możliwym kroku – w sklepach, muzeach, na festynach, uniwersytetach, ulicach, itd.
Telefony komórkowe służą głównie komunikacji ze światem. Są również – co należy wyraźnie podkreślić – świetnym sposobem na to, żeby wyrazić swoją osobowość wyróżnić się z tłumu zwykłych przechodniów. Dowodów potwierdzających rzeczoną tezę jest bez liku. Wystarczy spojrzeć na etui Samsung galaxy s7 edge – zobacz etui do samsunga s7 edge. W szerokiej ofercie pokrowców dostępnej na rynku znajdziemy bardzo wiele różnorakich wzorów i barw. Kora, panterka, trawa, kwiaty, serduszka, żelki, psy, pojazdy – wymieniać można bez końca. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w wyborze futerału jest wyobraźnia. Kliknij również: .

Dobrze wiedzą o tym także szczęśliwi posiadacze LG K4 Etui na telefon mogą bowiem stworzyć sami umieszczając na nim własny nadruk, między innymi zdjęcie rodzinne, fotografię z wakacyjnych wycieczek lub [FireTMS] motto, które najpełniej oddaje ich styl życia. Macie jeszcze jakieś pomysły?