by

Gdzie można zobaczyć na żywo żubry i czym ponadto zachęają Mazury?

Planując wczasy, powinniśmy brać pod uwagę Polskę. Posiadamy wiele ślicznych miejsc, które moglibyśmy odwiedzić. Mogą to być góry albo morze. Moglibyśmy też wybrać się nad polskie jeziora.

Pamiętać należy o jakimkolwiek komfortowym hotelu, który będzie posiadał wszystko to, co w nim chcemy posiadać.

Moglibyśmy pojechać na Mazury. Jest to Kraina Tysiąca Jezior. To tam jest największe jezioro w naszym kraju. Są to Śniardwy. Mają one nawierzchnię 113,8km2. To miejsce, oprócz wspaniałych krajobrazów, ma także bardzo wiele miejsc, które zapisały się na kartach naszej historii. Należy tutaj wspomnieć o terenach Grunwaldu i Wilczym Szańcu, zatem kwaterze Hitlera, która mieści się pośrodku lasu. Na Mazurach można znaleźć także piramidę. Jest ona wzorowana na egipskich cudach świata i ma ona wysokość prawie 16 m. Dla niektórych piramida ta posiada cechy medyczne, inni sądzą, że w środku występują znaczne zakłócenia magnetycznego pola. W miejscowości Gołdap na Mazurach ma miejsce Międzynarodowy Konkurs Krzyku. Żeby wziąć udział w tym konkursie, ludzie przybywają nie tylko z naszego kraju, ale także cudzoziemcy. W konkursie tym należy przez 5 sekund krzyczeć do szczególnego urządzenia.
gust
komputery w sieci

Źródło: http://www.flickr.com
świnka skarbonka

Autor: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com
To na Mazurach jest wieś, która została nazwana bocianią wsią. To w tamtym miejscu przylatuje blisko 100 bocianów. Można obejrzeć je z niedalekiej odległości korzystając z platformy widokowej w Żywkowie. Tu jest Ośrodek Hodowli Żubrów. Największą atrakcją jest dla odwiedzających okazja oglądania żubrów z widokowej platformy podczas karmienia. Można też w tamtym miejscu zobaczyć tarpany, które w przeszłości zamieszkiwały tereny leśne w Europie. Dzisiaj można jeszcze spotkać potomków tych koni.

Bardzo dobrze wykonać to na półwyspie Popielińskim. Tam żyją w naturalnych warunkach cztery tabuny tarpanów. W tym obszarze można by nająć komfortowe hotele, jakie zazwyczaj są położone w cichej okolicy.