by

Moc technologii jest coraz większa. Ciężko się więc zorientować, co warto zakupić, co jest warte polecenia

Technologia stała się nierozerwalną częścią naszego życia, więc właściwe z każdej strony dochodzą do nas interesujące nowinki. Gdyby zrobić eksperyment i całkowicie uciec z tego informacyjnego obiegu, wyjechać gdzieś na bezludną wyspę, bez dostępu do internetu, to po powrocie bylibyśmy zdruzgotani swoja niewiedzą. Czy zdajesz sobie sprawę przykładowo, że są już smartfony z dwoma systemami? A to właściwie nic nowego. Co jeszcze warto wiedzieć? Oto nasz krótki przewodnik po najlepszych produktach.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC
Na początek Lumia 435 – sprawdź link. Jest to najtańszy smartfon z rodziny Lumia, tak więc to bardzo dobry wybór dla wielu ludzi. Posiadający dwurdzeniowy procesor oraz 1 Gb pamięci RAM zapewnia płynne funkcjonowanie systemu Windows Phone. To sprawia, że też bardzo właściwie działają aplikację przygotowane na tę platofrmę. Lumia 435 to także bezproblemowy dostęp do niezbędnych narzędzi i usług, typu Office, Skype czy OneDrive. Pragniesz wiedzieć więcej, sprawdź taglumia 435.

Interesująco także się zapowiada specyfikacja sony xperia z4 – rozszerzone informacje. Będzie ona niemalże podobna do znanych modeli Sony.

Absorbujący materiał? Jeśli tak uważasz, to kliknij ten link, w serwisie tunel suszący, który tam miejscu znajdziesz, też jest coś interesującego!

Najistotniejszy będzie 64-bitowy układ Snapdragon 810, będzie jeszcze lepszy, więc nie ma szans żeby się przegrzewał. Wzbogacony będzie w 3 albo 4 Gb pamięci operacyjnej, natomiast na dane dostępne aż będzie trzydzieści dwa Gb pamięci wbudowanej. Co również istotne, ten smartfon

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

jest w stanie obsługiwać karty microSD. Co także ważne, przekątna ekranu IPS to 5,2 cala, dodatkowo rozdzielczość będzie podobno Full HD lub QHD, chociaż jeszcze do końca nie jest to wiadome. Jest realne, iż powstaną 2 rodzaje.

A jak na tle tego wypada test nokia lumia 735? To na pewno jeden z bardziej ciekawych smartfonów mających system Windows Phone 8.1. Powinniśmy przyznać, że jest lepszy niż przykładowo Lumia 830, a co więcej kosztuje mniej. To ma wpływ na duże zainteresowanie tym właśnie modelem, bo wiele osób dostrzega w tej Lumii prawdziwą konkurencję dla nieznacznie tańszych androidofonów z LTE. Faktycznie dużą role odgrywa tu świetna jakość wykonania, a właściwie ekran AMOLED, jaki ma rozdzielczość HD. Te modele to faktycznie odpowiednie produkty, solidne i sprawdzone, więc jeśli poszukujesz właśnie takiego czegoś powinieneś je wybrać. Nie warto zaś kupować w ciemno, bo to często wyrzucanie pieniędzy w błoto.