by

Nowe dzieło Samsunga – innowacyjne rozwiązania oraz nieskomplikowany dostęp do aplikacji

Najświeższe dzieło firmy Samsung, to atrakcja na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 posiada system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki zaawansowanej technologii świetnie sprawdza się w codziennym korzystaniu. Sprzęt błyskawicznie i sprawnie reaguje na każde polecenie. Interesujący jest tutaj ekran, jaki posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Idealna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala dokładnie ujrzeć każdy szczegół, w szczególności w czasie przeglądania stron internetowych.

telefon komórkowy

Autor: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, chcące wykonać fotografie tabletem będą przyjemnie zaskoczone, ponieważ aparat został umiejscowiony z przodu panelu i robi zdjęcia w świetnej rozdzielczości. Natomiast kolejny aparat ulokowany został z tyłu urządzenia i wykonuje również atrakcyjne fotografie. Przemyślane dodatkowe rozwiązania pozwalają dobrać najlepsze opcje.

Producent zaopatrzył tablet w łącza bezprzewodowe UMTS (HSPA+) EDGE, GPRS, GSM, GPS Bluetooth oraz WLAN. Jest to doskonałe rozwiązanie, które na co dzień przyda się każdemu użytkownikowi. Oczywiście dołączono również czytnik kart takich jak MicroSD o pojemności aż 32 GB. Co ciekawe, sam tablet ma na tyle nieduże rozmiary, iż bez kłopotu można go umieścić w kobiecej torebce, co docenią szczególnie panie. Powinno się zwrócić uwagę na użyte materiały, z których został wyprodukowany tablet. Ich wytrzymałość sprawia, iż urządzenie będzie służyło nam przez kilka lat. Sama obudowa została zbudowana, tak aby była odporna na zabrudzenia czy porysowania. Sprawdź: artykuł.

Samsung, przy tym typie tabletu postawił na internet. Wymieniony system ścianki pop-up operacyjny, usprawnia przeglądanie witryn. Szybkie przechodzenie z jednej karty na następną jest nowym rozwiązaniem w tabletach. Możemy zapomnieć o blokowaniu się stron czy też o nieprzyjemnych przeskokach. Nowy interfejs pozwala na bezproblemowe przełączanie się między aplikacjami i przy wykorzystywaniu wielu aplikacji nie odczujemy żadnych utrudnień. Dla zaciekawionych: cały artykuł.

smartfon

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Świetnym rozwiązaniem jest ulepszona galeria oraz poprawiony korektor pisowni. Tablet został tak skonstruowany, aby cała rodzina mogła swobodnie korzystać z przeróżnych aplikacji, co jest idealnym rozwiązaniem. Portale społecznościowe lub znane aplikacje będą z pewnością bardzo dobrze funkcjonowały, a to wszystko dzięki przemyślanemu systemowi.