by

Pan szuka pani a pani pana

Ciężko żyć w pojedynkę szczególnie, gdy nie mamy już nastu lat i marzymy o stabilizacji. Jednak, jeżeli w naszym otoczeniu brakuje osoby, która by się nami zainteresowała lub którą my sami byśmy się chcieli zainteresować, to możemy skorzystać z Internetu. Internet pozwala dać ogłoszenie typu: pani szuka pana. Możliwe, że ktoś będzie zainteresowany. Ludzie wstawiają bardzo różne ogłoszenia.

randka

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti
Część osób pisze dużo, inni są niezbyt wylewni. Niektóre osoby dorzucają swoje zdjęcia inne nie. Wszystko zależy od tego, jaką osobą jesteśmy. Jednak, jeśli wybieramy się na taką internetową randkę, tzn. z osobą poznaną przez Internet to wybierzmy publiczne miejsce i dajmy znać komuś ze znajomych, że spotykamy się z taką osobą. Nigdy nie wiemy, kto tak naprawdę kryje się po drugiej stronie ekranu.

Poszukujemy swojej drugiej połówki

Dziś ludzie szukają swojego partnera/partnerki życiowe w sieci. Nie jest łatwo, bo w Internecie jest wiele osób, które kłamią, ale są również szczerzy i normalni ludzie, którzy w końcu chcą

kolacja

Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International

się z kimś zapoznać. Jeżeli chodzi o granice wiekowe, to jest pełny przekrój, począwszy od ludzi w wieku trzydziestu lat bez żadnej górnej granicy. Bywa, że wnukowie zakładają swoimi babciom lub dziadkom profile na portalach randkowych dla osób starszych. Nie lubimy patrzeć, jak któraś z bliskich osób siedzi samotnie cały dzień w mieszkaniu i nawet nie ma, do kogo się odezwać. Bywa, że pani szuka pana, który miałby być jej bratnią duszą – . A czasem młoda matka z dzieckiem chce poznać wartościowego mężczyznę, który zaopiekuje się nią i maluchem.

Życie to wiele scenariuszy, bywa, że największy wpływ mamy na swoje życie my sami, a czasem dzieją się różne historie. Wiele osób uważa, że nigdy nie będzie miała profilu na portalu randkowym, a później szuka miejsca, gdzie można by wstawić ogłoszenie o szukaniu drugiej połówki. Czasem udaje się spotkać kogoś fajnego, innym razem spotkania w rzeczywistości zupełnie nie są aż tak intrygujące, jak przez Internet. Wiele zależy od naszego nastawienia i szczerości drugiej osoby. Może i takie poszukiwania okażą się bezowocne, ale nie masensu rezygnować może przypadkiem trafimy na tą drugą połówkę jabłka? Oczywiście zawsze będziemy mieli wątpliwości, czy uda się w ogóle budować prawdziwy związek z osobą, którą poznaliśmy w Internecie. Jednak w dzisiejszych czasach nie ma, co deprecjonować internetowych zażyłości.