by

Quadrokopter – świetny sprzęt do filmowania z lotu ptaka

Filmowanie z lotu ptaka robi dziś przeogromną furorę, także na indywidualny użytek, gdy np. chcemy cieszyć się fantastycznymi ujęciami, których nie moglibyśmy zdobyć wykonując fotografie z ziemi. Jednym z urządzeń wykorzystywanych do nadmienionych zadań jest quadrokopter.

Dron

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com
Jego pierwszym przymiotem jest sposobność jednoczesnego filmowania i kierowania nim. Spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy, dostając ujęcia, które będą oczarowywać. W końcu otrzymasz panoramy, które dotąd mogłeś podziwiać u innych fotografów – teraz będą to tylko twoje fotografie, wykonane przez ciebie. Quadrokopter można nieustannie śledzić dzięki zainstalowaniu w nim GPS-a. To nad wyraz istotne, gdy nagle zmieniają się warunki atmosferyczne i możemy go zgubić.

GPS pozwala na szybki powrót quadrokoptera z miejsca, z jakiego startował, zatem nie musisz niepokoić się, iż ulegnie awarii i znajdzie się w całkowicie innym miejscu, gdzie niełatwo będzie ci go znaleźć.

Nie wszystkiego dowiesz się się z czasopism. Jeżeli chcesz poczytać o interesujących przypadkach odwiedź polecane www (https://noxel.pl/pl/c/Wideodomofony/4006) www.

Martwisz się, iż to zbyt drogie urządzenie dla ciebie? Jego cena wcale nie jest duża, a efekty, które można dzięki niemu uzyskać, są niewątpliwie warte poniesienia tych kosztów. Korzystając z quadrokoptera można błyskawicznie podnieść swoje umiejętności oraz wprowadzić nową usługę do swojej oferty, co na pewno przyciągnie do ciebie nowo grono klientów, choćby Młodą Parę, która liczy na wyjątkowe ujęcia ze swojego najpiękniejszego dnia w życiu.

Dron z kamerą

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Filmowanie z lotu ptaka – film z powietrza – może być wykorzystane również w innych sferach, np. w prowadzeniu dokumentacji terenu oraz możliwości dotarcia do miejsc, do których teraz można było dotrzeć wyłącznie na nogach, często wiele ryzykując. Co istotne, materiały uzyskane z quadrokopterów to wysoka jakość fotografii oraz filmów, które można dowolnie obrabiać i montować, tak samo, jak robi się to przy zwykłych zdjęciach. Jeśli w związku z tym liczysz na nadzwyczajne ujęcia, musisz zainwestować w quadrokopter. Znajdziesz go w ofercie wielu sklepów mających tego rodzaju urządzenia. Skrupulatnie zapoznaj się ze specyfikacją poszczególnych typów, sprawdzając np. właściwości lotne, długość ładowania akumulatora lub możliwy czas lotu, aby praca wiązała się z przyjemnością, a nie z nieustannymi kłopotami z jego działaniem. Wybierając sprawdzone urządzenia masz pewność zrobienia materiału, którym oczarujesz swoich klientów oraz szybko pozyskasz nowych.