by

Rozrywka dla łakomych na intensywne przeżycia

Zabawy umysłowe, układanki, szarady, od setek lat intrygowały ludzi. W okresie, gdy szare komórki są zmuszone do prężnego myślenia, człowiek odczuwa, iż istnieje – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.
Zaś, kiedy umysł zmuszony jest działać pod presją, gdy człowiek zdaje sobie sprawę, że by nie przegrać musi się pospieszyć – wtedy czuje, iż może nawet umrzeć.

escape room warszawa
Autor: Materiały prasowe
piosenki
Autor: Tae Sandoval Murgan

szkoły
Autor: AKADEMIA WILANOWSKA
Źródło: AKADEMIA WILANOWSKA
To odczucie, chociaż nie jest dla ludzi o wątłych nerwach, od zawsze było uznawane za niesamowite wydarzenie. Takie poczucie zagwarantuje wam firma Escape Room Warszawa – HouseEscape. Escape roomy są dosyć świeżą formą zabawy grupowej. Cały fun polega na tym, że w określonym okresie czasu grupka graczy ma się wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Jeśli im się nie uda – przegrywają. Posiadamy 3 pokoje każde z innym motywem. Pierwszy urządzony jest w stylu czternastowiecznej sali do torturowania. Gracze poczują się w niej dziwnie, przez wzgląd na zastosowanie sztucznej krwi. Dodatkowo pomieszczenie jest klimatyzowane, z tego powodu w środku odczuwalna jest temperatura ok. 14 stopni Celsjusza, co jeszcze bardziej przymusza ludzi do pośpiechu. W pomieszczeniu o całkowitej wielkości 25 metrów kwadratowych postawiliśmy drewniane dyby, klatki z kolcami, łoże tortur, przykute do ściany (panele szklane led) kajdany żeliwne oraz wiele drobniejszych narzędzi do torturowania. Gracze będą mieli za zadanie wyjawić w toku trwania zadania mroczną tajemnicę pomieszczenia oraz stawić czoła obrzydliwym zadaniom, żeby znaleźć klucze do drzwi. Escape Game Warszawa (zobacz też warszawa wypożyczenie nagłośnienia) zaprasza zaś do ujawnienia historii pogrzebanej wraz z kapitanem pirackiego galeonu. Jak mówi powiedzenie – „kapitan opuszcza statek na końcu”. We wnętrzu poczujecie się jakbyście „poszli” na samo dno oceanu wraz z kapitanem.

Jak mogło dojść do owej sytuacji? Czy stoi za tym przebiegły pierwszy oficer, czy może cała załoga? A być może to kapitan oszalał i pogrzebał przy okazji swoich kamratów? Musicie się tego dowiedzieć w czasie 45 minut, inaczej pozostaniecie wraz z kapitanem na wieki w głębinach oceanu Spokojnego.
Nie czekajcie aż ktokolwiek zabierze wam okazję wejścia do jednego z tych pokoi, żeby poznać zagadkę, jaką skrywa przed światem. Escape Room to idealna zabawa dla grupy osób, pełna wrażeń.