by

Urządzenia elektroniczne marki Samsung

Porządny sprzęt elektroniczny jest proponowany przez wielu producentów, ale niekwestionowanym liderem jest firma Samsung. Ten producent z Korei od wielu lat trzyma najwyższą jakość produktów, oferując swoim klientom sprzęty na najwyższym poziomie. A Samsung ma w swojej ofercie naprawdę szeroki wybór produktów.

Monitor LED od Samsunga

Autor: Partner of Promotion
Źródło: Partner of Promotion
Przykładowo to jeden z przedstawicieli zaawansowanych aparatów cyfrowych, który spełnia oczekiwania bardziej zaawansowanych miłośników fotografii. Ma on przetwornik obrazu o dużej liczbie pikseli, tryb szybkich zdjęć, niezwykle migawkę i możliwość nagrywania filmów w wysokich rozdzielczościach. Przez te parametry aparat ten uznawany jest za jedną z ciekawszych propozycji w swojej klasie, a przyjazne opinie i recenzje potwierdzają to tylko.

Następną grupą produktów, gdzie Samsung dominuje na tle pozostałej konkurencji są smartfony i telefony komórkowe. Praktycznie wszystkie ostatnie telefony Samsunga stawały się wielkim hitem i sprzedawane były w milionach egzemplarzy. Oczywiście wśród oferowanych urządzeń królują stonowane kolory, białe, szare i czarne, lecz czasami trafić się może coś oryginalnego w sprzedaży, na przykład bardzo ciekawy kolorystycznie model Samsung S5230 Avila.

Przyglądając się ofercie samsunga nie można zapomnieć o odbiornikach telewizyjnych. Duże i małe, tanie i kosztujące więcej niż mały samochód – w zależności od potrzeb i możliwości portfela praktycznie każdy może znaleźć najlepszy egzemplarz dla siebie. Najtańsze modele samsunga można kupić już za 800 złotych, na przykład telewizor UE-32EH4003 w takiej cenie proponuje 32 cale bardzo przyzwoitego obrazu. Rzecz jasna w telewizorach za tę cenę spodziewać się nie można nowinek technologicznych, ale jeśli chodzi o konkurentów z tego przedziału telewizory samsunga wypadają bardzo dobrze. Mimo swojej niskiej ceny telewizor ten ma wbudowaną obsługę sieci wi-fi. Natomiast Samsung UE22F5000A jest tylko na 20 cali, więc przypomina bardziej monitor, ale rozdzielczość full HD rekompensuje te nieduże wymiary, dzięki czemu telewizor ten idealnie będzie się nadawał do niewielkiego pokoju.